Bodrum Çelikler Nakliyat Firma Profili

Bodrum Çelikler nakliyat

Taşımacılık kapsamında 1964'ten bu zamana görev ifa ettiğimiz zaman dilimi içinde sayısız kişi, firma ve devlet kuruluşuna hizmetlerde bulunmuş olan Çelikler Nakliyat, söz konusu alanda önemli nakliyat organizasyonları içerisinde yer almaktadır.

Müşterilerine yüksek standartlarda ve ayrıca sağlam iş yapan Çelikler Nakliyat, evveliyatından bu yana etkili bir referans ağı kazanmıştır.

Çelikler Nakliyat kurumsal özelllikleri, şehir içi ve iller arası nakliyat alanlarında kullandığı 5 adet ortanca boy ve 5 tane 10 lastikli taşıma aracı, bölgesel asansörlü evden eve taşıma alanında kullandığı 1 adet transfer asansörü kamyonu, ev eşyası muhafaza hizmetleri doğrultusunda 750 metrekare dahili bölümü mevcut olan, emniyetli antreposu ile aynı zamanda taşınan her yük ve eşya grubuna uygun olarak belirlenmiş paketleme malzemeleri depolarından meydana gelmektedir. Ayrıca kurumumuzun, müşterilerinin eşya nakliyesi gereksinimlerine sorunsuz çözüm sunabilme hedefiyle görevlendirdiği, tümü kendi branşlarında eğitimli ve uzman personel kadrosu mevcuttur.

"Umduğunuz Gibi" sloganı ile, müşterilerine bir vaat veren firmamız, onların isteklerinin uygun koşullarda, nitelikli, güvenilir bir biçimde ve tam vaktinde temin edilmesini reel tutumu bilmektedir.

 

Yorumlar

  • Haldun KAZANCI

    Bodrum içerisinde asansörlü taşımacılık hizmetleri olan firmaları inceledim. Çelikler Taşımacılık firmasının başkalarına kıyasla farklı olduğunu düşündüm ve evimin taşınması hususunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Firmanın yetkilisi Haldun bey ile irtibat halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi gerçekleşti. Herhangi sıkıntı görmedim. Evimdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Çelikler Nakliye firmasına teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Bodrum'lılara da tavsiye ederim.

  • Melahat YALÇINKAYA

    Bodrum'da oturduğum 5 + 1 dairemi arkadaşımın önerisiyle Çelikler Nakliyat firmasına taşıttım. Ömür bey ve ekibi hakikaten beklediğim gibi vazifelerini ifa ettiler. Hiç bir şeye ziyan vermeden dikkatli bir şekilde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve sorunsuz bir şekilde eşya nakliye işlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Çelikler Nakliyat şirketini taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  • Medeni KARAHAN

    Bodrum'dan Denizli'ye Çelikler Nakliyat şirketiyle taşındım. Çelikler Nakliye şehirler arası taşıma konusu bakımından kendini ispatlamış bir firma. İdeal bir yapıda iş yapıyorlar. Firmaya çok teşekkür ederim. Evimdeki herşeyi ambalajladılar. Tertipli ve muntazam hizmet verdiler. Çelikler Taşımacılığı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.