şehirler arası nakliyat

Bodrum Şehirlerarası Nakliyat

İllerarası nakliye, bölgesel nakliyata nispeten uzun mesafeli transfer şeklidir. Lojistik itibariyle ayrımı bulunmaz. İller arası taşımada kilometre çok daha fazladır. Bu nedenden ötürü, bu amaç gayesiyle kullanılacak olan nakliye kamyonlarının uzak yola dayanıklı ve sağlam olması icap etmektedir. Kuruluşumuzun istihdam ettiği şehirlerarası taşıma vasıtaları, sağlam ve güvencelidir.

Bodrum şehirlerarası nakliyat konusunda firmamız, Bodrumdan Türkiye'nin tüm şehirlerine ve tüm şehirlerden de Bodrum'a daimi ve güvenli seferler düzenlemektedir.

Şehirler Arası Nakliye Kapsamı yönüyle nedir? Nasıl Neticelendirilir?

Zamanımız lojistik yöntemlerinin ilerlemesiyle, kapalı kasa nakliyat araçlarının kullanışlılığı ve emniyeti fazlalaşmıştır. İllerarası Taşımacılık işlerinde, değişik araçları kullanan işletmemiz, seri ve sağlam nakliye organizasyonu sunmaktadır. Yurdumuzun tümüne iller arası nakliyat hizmetleri sunan kurumumuz, müşterilerimizin isteklerine en doğru şekilde cevap verebilmek gayesiyle, gerekli olan bütün koşulları uygulamaktadır. İllerarası evden eve taşıma kademelerinde, tecrübeli bir kadro istihdam edilmektedir. Ayrıca kuruluşumuzun kullandığı kaliteli işlemler kapsamında en güvenli nakliyat işleri icra edilmektedir.

Bodrum'da Şehirlerarası Nakliyat Aşamaları?

Eksper aşamasıyla nakliye süreçleri başlar ve gereken taşıma aracı, eksper raporu ile saptanır. Müşterimiz ile karşılıklı sözleşme akabinde mobilya ve beyaz eşyalar teminat altına alınır. Hassas eşya ve taşınacak materyalin özel şekilde korunaklanması ile diğer eşyalarınızın korunaklanması aşamasından sonra, taşıma nedeniyle sevk edilmiş olan vasıtaya eşyalar istiflenir. İlk önce büyük ve mukavemetli mobilya ve beyaz eşyalar yüklenir ve sonrasında hassas ev eşyaları yüklenir.

Çelik kasalı kamyon, kamyonet ve tırlarımızın eşya taşıma faaliyeti düşüncesiyle kendine özgü bir şekilde üretilmesiyle, şehirler arası taşımacılıkta ev eşyası emniyeti tam bir biçimde sağlanmaktadır.

Organizasyonumuz adına vatandaşlarımızın hizmetlerimizden memnun olması temel gayemizdir.

İller arası nakliye faaliyetleri alanında, paketleme ve muhafazalama hizmetleri özeldir. Uzun güzergahların problemleri ile yerleşilecek yörenin fiziki yapısı hesaplanır ve bunlara göre paketleme işlemleri neticelendirilir. Eşyaların paketlenmesi süreci sonrası kamyon veya tıra yükleme süreci yapılır. Titizlikle icra edilen ambalajlama ve istifleme sayesinde eşya ve malzemeleriniz hasar almamaktadır. İllerarası taşıma adına mecburi olan bütün resmi evraklarımız bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz deneyimli, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip olan şahıslardır. Kurumumuzun ve çalışanlarımızın temin etmiş olduğu yetki belgeleri neticesinde, yolda olabilecek tüm resmi sorunlar ortadan kaldırılmıştır. Kuruluşumuz tonaj konusunda itinalı hareket etmektedir.

Bodrum şehirlerarası nakliyat maliyetleri, taşınılacak ilin uzaklığı, kapalı kasalı aracın özellikleri, isteğe bağlı ek seçenekler ve taşıma vasıtasının kapasitesi gibi hallere bağlıdır. Şirketimiz, şehirler arası nakliyat hakkında en makul seçeneklerle ücret belirlemektedir.

» Bodrum evden eve nakliyat

Etiketler: bodrum şehirlerarası nakliyat, bodrum şehirlerarası nakliye, bodrum şehirlerarası evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat bodrum

 

Yorumlar

  • Haldun KAZANCI

    Bodrum içerisinde asansörlü taşımacılık hizmetleri olan firmaları inceledim. Çelikler Taşımacılık firmasının başkalarına kıyasla farklı olduğunu düşündüm ve evimin taşınması hususunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Firmanın yetkilisi Haldun bey ile irtibat halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi gerçekleşti. Herhangi sıkıntı görmedim. Evimdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Çelikler Nakliye firmasına teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Bodrum'lılara da tavsiye ederim.

  • Melahat YALÇINKAYA

    Bodrum'da oturduğum 5 + 1 dairemi arkadaşımın önerisiyle Çelikler Nakliyat firmasına taşıttım. Ömür bey ve ekibi hakikaten beklediğim gibi vazifelerini ifa ettiler. Hiç bir şeye ziyan vermeden dikkatli bir şekilde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve sorunsuz bir şekilde eşya nakliye işlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Çelikler Nakliyat şirketini taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  • Medeni KARAHAN

    Bodrum'dan Denizli'ye Çelikler Nakliyat şirketiyle taşındım. Çelikler Nakliye şehirler arası taşıma konusu bakımından kendini ispatlamış bir firma. İdeal bir yapıda iş yapıyorlar. Firmaya çok teşekkür ederim. Evimdeki herşeyi ambalajladılar. Tertipli ve muntazam hizmet verdiler. Çelikler Taşımacılığı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.