Ofis Taşıma

Bodrum Ofis Taşımacılığı

Firmamız Bodrum İşyeri Nakliyeciliği firmaları içerisinde güçlü organize yapısı ve aynı zamanda yüzde yüz müşteri memnuniyeti düşüncesiyle öncü konumundaki bir kuruluştur.

Ofis taşımacılığı diğer nakliye modellerine göre daha çok özen ve ayrıca deneyim gerektiren bir taşıma biçimidir.

Büro nakliyesi konusunda kalite perspektifimiz çerçevesinde ilk önce nakliye uzmanımız bize ilettiğiniz adrese gelir ve ofisi inceler. Analiz işlemi bittikten sonra nakliye programı çıkarılır.

Nakliye sırasında taşımamn daha aktif ve daha rahat yapılabilmesi gayesiyle ofis bölme bölme nakledilir. evrak rafları ve ofis mobilyalarının söküm işlemleri nispeten hızlı olması nedeniyle şarjlı vidalama kullanılmaktadır. Tüm ofis eşyaları avrupadan getirdiğimiz pet garft kağıtlara sarılarak paketlenir. Evraklar ve masalarda bulunan aksesuarlar kolilere konulur ve üstlerine odayı kullanan kişinin ve odanın adı yazılır.

Kuruluşumuz iş yeri nakliyesi hizmetlerini teminat altına dahil etmektedir.

Bodrum Ofis Taşıma faaliyetlerinde senelerdir lider konumunu muhafaza etmekte olan işletmemiz Çelikler Taşımacılık, güvenilirlik ve profesyonellikle ofis nakliye gereksiniminde olanlara hizmetlerde bulunmaktadır.

» Balıkesir Ofis Taşıma

 

Yorumlar

  • Haldun KAZANCI

    Bodrum içerisinde asansörlü taşımacılık hizmetleri olan firmaları inceledim. Çelikler Taşımacılık firmasının başkalarına kıyasla farklı olduğunu düşündüm ve evimin taşınması hususunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Firmanın yetkilisi Haldun bey ile irtibat halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi gerçekleşti. Herhangi sıkıntı görmedim. Evimdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Çelikler Nakliye firmasına teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Bodrum'lılara da tavsiye ederim.

  • Melahat YALÇINKAYA

    Bodrum'da oturduğum 5 + 1 dairemi arkadaşımın önerisiyle Çelikler Nakliyat firmasına taşıttım. Ömür bey ve ekibi hakikaten beklediğim gibi vazifelerini ifa ettiler. Hiç bir şeye ziyan vermeden dikkatli bir şekilde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve sorunsuz bir şekilde eşya nakliye işlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Çelikler Nakliyat şirketini taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  • Medeni KARAHAN

    Bodrum'dan Denizli'ye Çelikler Nakliyat şirketiyle taşındım. Çelikler Nakliye şehirler arası taşıma konusu bakımından kendini ispatlamış bir firma. İdeal bir yapıda iş yapıyorlar. Firmaya çok teşekkür ederim. Evimdeki herşeyi ambalajladılar. Tertipli ve muntazam hizmet verdiler. Çelikler Taşımacılığı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.