Eşya Depolama

Bodrum Eşya Depolama

Depolama, işletmemizin arz ettiği güvenilir hizmetlerden bir tanesidir. Depolama, herhangi bir eşya çeşidinin (örnek olarak arabalar ve motorlu araçlar, iş yeri eşyaları, konut eşyalarınız, korumanız gerektiğini düşündüğünüz fazlalık eşya ve malzemeler, değerli kutular gibi) sağlam antrepolarda ve özel üretilmiş bölmelerde barındırılması sürecidir. Kuruluşumuz, Bodrum'da evden eve nakliyat ve büro taşımacılığı hizmetlerinin yanısıra, hizmet sunduğu kişi ve kurumların gereksinimleri etrafında makul fiyatlarla az veya uzun süreli eşya muhafazası faaliyetleri de sunmaktadır. Bir sene veya daha uzun süreli depolama anlaşmalarında tek sefere mahsus olmak üzere nakliyat bedelsizdir. Haftanın tüm günleri kamera sistemiyle korunan depolarımız, her türlü afet durumlarına karşı da sigortalıdır. Kurumumuzca tespit edilen eşya eşya depolama maliyetleri, ciddi derecede makul derecededir. Daha sonra ekstra fiyat tahakkuk ettirilmemektedir. Tüm maliyet, anlaşma sırasında müşterilere söylenmektedir. Müşteri tatmininin amaçlandığı eşya barındırma hizmetlerinde, mecburiyet arzeden tüm hususlar firmamızca planlanmıştır.

» Balıkesir Depolama

 

Yorumlar

  • Haldun KAZANCI

    Bodrum içerisinde asansörlü taşımacılık hizmetleri olan firmaları inceledim. Çelikler Taşımacılık firmasının başkalarına kıyasla farklı olduğunu düşündüm ve evimin taşınması hususunda bu firma ile çalışmayı kabul ettim. Firmanın yetkilisi Haldun bey ile irtibat halinde olduk ve eşyalarımın nakliyesi gerçekleşti. Herhangi sıkıntı görmedim. Evimdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Çelikler Nakliye firmasına teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Bodrum'lılara da tavsiye ederim.

  • Melahat YALÇINKAYA

    Bodrum'da oturduğum 5 + 1 dairemi arkadaşımın önerisiyle Çelikler Nakliyat firmasına taşıttım. Ömür bey ve ekibi hakikaten beklediğim gibi vazifelerini ifa ettiler. Hiç bir şeye ziyan vermeden dikkatli bir şekilde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve sorunsuz bir şekilde eşya nakliye işlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Çelikler Nakliyat şirketini taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

  • Medeni KARAHAN

    Bodrum'dan Denizli'ye Çelikler Nakliyat şirketiyle taşındım. Çelikler Nakliye şehirler arası taşıma konusu bakımından kendini ispatlamış bir firma. İdeal bir yapıda iş yapıyorlar. Firmaya çok teşekkür ederim. Evimdeki herşeyi ambalajladılar. Tertipli ve muntazam hizmet verdiler. Çelikler Taşımacılığı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.